Real Pharm Omega 3 1000mg 60 kapslí

Omega 3 mastné kyseliny pro zdraví cév, nervů i kostí.

Dostupnost Na skladě
Možnosti doručení
Kód: 1041200
169 Kč
Real Pharm Omega 3 1000mg 60 kapslí
real pharm omega 3 mastne kyseliny 1000mg 60 kapsul
Novinka

Registrovaní zákazníci
nakupují výhodněji

K nákupům také
nabízíme i dárky

Zastupujeme pouze
špičkové a ověřené značky

Záruční a pozáruční servis s
vlastními techniky

Real Pharm Omega 3 1000mg 60 kapslí

Stručně řečeno, existují dva hlavní typy esenciálních tuků, kterými jsou omega 3 a omega 6 mastné kyseliny. CLA je podkategorií omega 6 mastných kyselin. Její celý název je polynenasycená konjugovaná kyselina linolová.3

Slovo "konjugovaná" představuje chemické uspořádání jednoduchých a dvojitých vazeb molekul. Tento název pomáhá určit, o jaký typ tuku se jedná. CLA je přirozeně se vyskytujícím trans-tukem, který je druhem nenasycených tuků. Na rozdíl od uměle vytvořených trans-tuků se předpokládá, že ten přírodní má zdravotní přínos.

Real Pharm Omega 3 je kvalitní doplněk stravy s obsahem oleje získaného z ryb atlantického. Vědecké studie potvrzují, že tyto oleje jsou výborným zdrojem nenasycených mastných kyselin, včetně DHA (kyselina dokosahexaenová) a EPA (kyselina eikosapentaenová).

Omega 3 mastné kyseliny jsou stavebními složkami buněčných membrán, neurolem, periferních nervů, synaptických membrán a neurotransmiterů. V důsledku toho přispívají ke správnému fungování nervového systému.

Lipidy jsou nezbytné pro správné fungování lidského těla. Nejsou syntetizovány v těle, a proto musí být dodávány s jídlem.</span >

Real Pharm Omega 3 dodá vašemu tělu nenasycené mastné kyseliny nejvyšší kvality, které jsou klíčovými živinami pro sportovce, fyzicky aktivní lidi i všechny , kteří žijí sedavým způsobem života.

Omega-3: EPA, DHA a DPA

Kyselina dokosahexaenová (DHA)  a kyselina eikosapentaenová (EPA) jsou omega-3 mastné kyseliny, které se získávají z mořských zdrojů, konkrétně z mořských řas nebo z ryb ze studených vod jako jsou lososy, sardinky či makrely.Oproti tomu kyselina alfa-linolenová (ALA) se nachází primárně v rostlinných zdrojích (například ve lněném semínku či vlašských ořeších) a může být v organismu konvertována na EPA a DHA. Bohužel tato konverze není dostatečná tím, že omega-6 mastné kyseliny využívají ve své metabolické dráze stejných enzymů, snižuje strava s vysokým obsahem omega-6 mastných kyselin přeměnu ALA na EPA a DHA. Proto se v tomto článku věnujeme právě kyselině eikosapentaenové a kyselině dokosahexaenové. Snižte hladiny triglyceridů v krvi, čímž se zabrání srdečním chorobám.

 • Reguluje krevní tlak, snižuje srážlivost krve a stabilizuje srdeční frekvenci, zabraňuje komorové ektopii a tím snižuje riziko náhlé srdeční smrti
 • Poskytněte tělu stavební složky pro tvorbu protizánětlivých hormonů, posílení imunitního systému a ochranu těla před infekcemi
 • Pomáhá udržovat správnou hormonální rovnováhu zvýšením hladin volného testosteronu u mužů
 • Snižte riziko makulární degenerace
 • Snižte riziko osteoporózy
 • Výrazně zlepšuje zdraví pokožky, vlasů a nehtů. Už po třech týdnech pravidelného příjmu omega-3 mastných kyselin si můžete všimnout jejich příznivého vlivu na pokožku, která se stává pružnější, lépe hydratovanou a stejnoměrněji zbarvenou.

S čím je vhodné kombinovat Omega 3?

 • s kolagenem
 • s kurkuminem
 • s vitamíny

DÁVKOVÁNÍ Omega 3

Pro maximalizaci účinků doplňku se doporučuje užívat 1 kapsli 3x denně během jídla nebo bez jídla .

Výživové údaje v 1 porci (1 kapsle)

Omega 3 mastné kyseliny jsou stavebními složkami buněčných membrán, neurolem, periferních nervů, synaptických membrán a neurotransmiterů. V důsledku toho přispívají ke správnému fungování nervového systému.

 AKTIVNÍ složka

1 porce (1 kapsle) %ODD
Rybí olej : 1000 mg **
 z toho EPA 18 % 180 mg **
 z toho DHA 12 % 120 mg **
 z toho DPA 3 % 30 mg **
vitamín E 1,1 IU 3,67 %*

 *(ODD:  Doporučená denní dávka); **(ODD není stanovena)

Složení:

rybí olej(s vhodným poměrem EPA,DHA a DPA), želatina (složka obalu), glycerol (zvlhčovadlo), voda.

UPOZORNĚNÍ:

Tento výrobek je určen pro zdravé dospělé osoby. neměly by jej užívat těhotné a kojící ženy. Je důležité dodržovat zdravý životní styl a vyváženou, pestrou stravu. Není určeno pro osoby citlivé na kteroukoli složku produktu.

Doplněk stravy se nemůže používat jako náhrada (sustituce) pestré stravy. Neužívejte v případě vysokého krevního tlaku, srdečních onemocnění, bolesti hlavy, psychických poruch, cukrovky, astmatu nebo jiných léků. Pokud užíváte jiné léky nebo máte zdravotní potíže, poraďte se se svým lékařem nebo lékárníkem. Nepoužívejte během těhotenství a kojení. Přípravek není určen k používání osobami mladšími 18 let. Nepřekračujte doporučenou denní dávku.

Reference:

 1. [1] Calder PC. Omega-3 fatty acids and inflammatory processes. Nutrients. 2010 Mar;2(3):355-374. doi: 10.3390/nu2030355. Epub 2010 Březen 18. PMID: 22254027; PMCID: PMC3257651.
 2. [2] Jackson KH, Harris WS. A Prenatal DHA Test na Help Identifikace Ženy na zvýšení rizika pro Early Preterm Birth: A Proposal. Nutrients. 2018 Pro 6;10(12):1933. doi: 10.3390/nu10121933. PMID: 30563193; PMCID: PMC6316227.
 3. [3] Zhang, MM., Zou, Y., Li, SM. et al. Účinnost a bezpečnost omega-3 fatty acids na depresivní symptomy v perinatal women: a meta-analysis randomizovaných placebo-controlled trials. Transl Psychiatry 10, 193 (2020). 
 4. [4] Downie LE , Gad A, Wong CY, Gray JHV, Zeng W, Jackson DC, Vingrys AJ. Modulating Contact Lens Discomfort With Anti-Inflammatory Approaches: A Randomized Controlled Trial. Invest Ophthalmol Vis Sci. 2018 Jul 2;59(8):3755-3766. doi: 10.1167/iovs.18-24758. PMID: 30046817.
 5. [5] Downie LE, Vingrys AJ. Oral Omega-3 Supplementation Lowers Intraocular Pressure in Normotensive Adults. Transl Vis Sci Technol. 2018 May 1;7(3):1. doi: 10.1167/tvst.7.3.1. PMID: 29736322; PMCID: PMC5931260.

PROČ JE O VÝROBKU TAK MÁLO INFORMACÍ?

Bohužel, vzhledem můžeme o našich doplňcích poskytnout jen omezené informace. V seznamu mohou být uvedeny pouze schválená tvrzení, která jsou uvedena v databázi EU. Nemůžeme sdílet vědecké výsledky, které nebyly předloženy EU ke schválení. Nemůžeme uvádět benefity látek obsažených v produktu jako například benefity adaptogenů, rostlinných látek nebo aminokyselin. Více takových informací od nás obdržíte v našich newsletterech, nebo během přímého kontaktu na prodejně.

Doplňkové parametry

Kategorie: Omega 3
Hmotnost: 0.1 kg
Forma produktu: Kapsle
Značka: Real Pharm
Počet dávek: 60

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Značka Real Pharm je jedním z nejrychleji rostoucích výrobců doplňků stravy v Evropě.

Real Pharm je značka, jejímž hlavním cílem jsou výrobky nejvyšší kvality.

Ve spolupráci s laboratořemi a nejlepšími sportovci různých sportovních disciplín vytvořila společnost Real Pharm řadu doplňků stravy s nejvyššími světovými standardy.

Real Pharm s nadšením vytváří doplňky stravy na podporu každého sportu. Vysoce moderní doplňky stravy mají vynikající složení a špičkovou kvalitu.