WEIDER získal ocenění SUPERBRANDS již 8krát v řadě!

Doplňky výživy Weider jsou na našem e-shopu dlouhodobou hvězdou a mezi nakupujícími patří mezi nejoblíbenější. Není divu, že Weider získal prestižní cenu Superbrands Award po dobu 8 po sobě jdoucích let! Weider v tomto ocenění získal od roku 2016, což nás také ujišťuje v tom, že tato značka poskytuje nejvyšší kvalitu! Podívejme se blíže na značku, která si vybudovala pověst jako nejlepší značka výživných doplňků na světě!

SUPERBRANDS

Superbrands Awards je prestižní ocenění, které se každoročně uděluje značkám až v 90 zemích! Program Superbrands je nejuznávanější nezávislou světovou autoritou v oblasti hodnocení a oceňování značek, takže titul Superbrands je nejen známkou výjimečné kvality, ale také zvláštního uznání a vynikajícího postavení značky Weider na trhu. Značky jsou hodnoceny nejen podle svého jména a popularity, ale především podle své kvality. Při udělování cen hraje roli mnoho faktorů, a tak získat toto ocenění ne jednou, ale hned osmkrát, je opravdu mimořádný úspěch. Oficiálním dovozcem a distributorem značky Weider je společnost FITPLUS a důvod k radosti je tedy dvojnásobný! Již 8. rok po sobě vám přinášíme jen to nejlepší z nejlepšího!

Kdo vyhraje?

Cenu Superbrands každoročně získává značka, která projde složitým, vícekolovým výběrovým řízením. Jednotlivé značky se do programu Superbrands nemohou přihlásit samy - musí být nominovány z databáze všech komerčních značek. Dalším krokem ve výběrovém řízení je spotřebitelský průzkum, který je zřejmě nejdůležitějším rozhodovacím prvkem výběrového řízení. Na základě známosti a oblíbenosti značky mezi spotřebiteli se výběr zúží na seznam semifinalistů. Konečné slovo při udělování titulů má však komise složená z různých odborníků - Rada značky. Značka, která v tomto složitém procesu obstojí, získává titul Superbrands!

Bohatá historie

Značka Weider má bohatou historii - více než 80 let úspěchů nejen v oblasti fitness. Značka je spojena se světoznámým kulturistou Joem Weiderem, který zasvětil svůj život propagaci fitness životního stylu, s nímž je pochopitelně spojeno mnoho doplňků stravy a sportovních potřeb. Joe Weider je také znám jako otec kulturistiky, a tak není divu, že se po celou svou kariéru podílel také na výrobě sportovních doplňků. Historie značky Weider se začala psát v roce 1936, kdy Joe Weider a jeho bratr Ben vybudovali doslova impérium, neboť kromě výroby doplňků stravy pro sportovce vyráběli také cvičební pomůcky a vydávali známé fitness časopisy. Značka Weider se rychle stala známou všem kulturistům a rozšířila se ze Salt Lake City do celého světa. Počátkem 90. let již byla značka Weider celosvětovou jedničkou a dodnes nemá v oblasti doplňků výživy konkurenci!

Kvalita je zásadní

Jedním z hlavních důvodů, proč značka Weider nenašla na světovém trhu konkurenci, je vysoká kvalita jejích výrobků. Ať už mluvíme o proteinech, kreatinu, aminokyselinách nebo gaineru, složky použité v těchto produktech jsou testovány a jejich účinek a kvalita jsou vědecky ověřeny. Výrobky splňují všechny předpisy a normy, což potvrzují miliony spokojených zákazníků. Postupem času se výroba přesunula ze Salt Lake City do celého světa a společnost nyní sídlí ve Phoenixu v Arizoně, ale kvalita výrobků se v průběhu času nezměnila.

Čistá značka

Výrobky Weider jsou také uznávány pro svou čistotu a za celou dobu existence značky se nevyskytl jediný případ spojený s dopingovými kauzami nebo kontroverzemi ohledně kvality, výroby či účinnosti. Díky poměru čistoty, kvality a účinnosti jsou také stále nejoblíbenějšími produkty pro vrcholové a profesionální sportovce.

Pestrá nabídka

Weider nabízí všechny typické doplňky fitness výživy. Na našich virtuálních pultech najdete proteiny, kreatin, gainery a sacharidy, aminokyseliny, spalovače tuků, vitamíny a minerály, předtréninkové pumpy, kloubní výživu, tyčinky nebo gely, sportovní nápoje, anabolizéry a stimulanty, energizéry, a tím nabídka nekončí! Značka Weider je progresivní, a tak v jejím sortimentu najdete také zdravou výživu, výrobky pro vegany i doplňky stravy pro diabetiky. Pokud nejste příznivci doplňků stravy, Weider myslel i na vás, a tak zde najdete také sportovní oblečení, šejkry a další pomůcky, které ocení každý příznivec aktivního životního stylu.

Weider protein

Pokud bychom měli vybrat nejoblíbenější a nejpoužívanější doplněk sportovní výživy, byl by to jednoznačně protein. Proteiny jsou základním stavebním prvkem všech struktur v těle, zejména svalů. Dostatečné množství bílkovin je absolutní alfou a omegou pro růst svalů a kvalitní produkt by měl být tím prvním, po kterém každý správný fitness nadšenec sáhne! Značka Weider nabízí ty nejkvalitnější a nejčistší produkty na trhu a myslí skutečně na každého. V našem obchodě najdete syrovátkové nebo kaseinové proteiny, ale také sójové, vaječné, hovězí nebo veganské proteiny. Nezapomnělo se však ani na sportovce trpící potravinovými intolerancemi, a tak jsou v našem e-shopu k dispozici také proteiny Weider pro celiaky - bezlepkové nebo bezlaktózové proteiny.

Doporučená značka

Mnoho fitness profesionálů, včetně trenérů a odborníků na výživu, řadí gainery Weider na první místo a jejich proteiny mezi nejlepší na trhu. Úplnou špičku tvoří v segmentu proteinových tyčinek, které se konkurenci zatím nepodařilo napodobit. Pokud tedy hledáte kvalitní a účinný výrobek s dlouholetou tradicí, nemusíte chodit daleko. To nejlepší najdete v našem e-shopu.

Hrdý distributor

Společnost FITPLUS je od roku 1993 výhradním dovozcem a distributorem značky Weider pro celé Slovensko, takže je pochopitelné, že nás zpráva o jejím mimořádném úspěchu potěšila. Obhájení ocenění Superbrands, navíc již po osmé, nás jen utvrzuje v tom, že to, co děláme, děláme dobře, a pro naše zákazníky je to ukazatel, že od nás dostanou vždy jen tu nejlepší kvalitu. Hodnota tohoto ocenění je o to větší, že i v době, kdy je fitness nesmírně populární a značky sportovní výživy vyrostly doslova jako houby po dešti, je dobrá kvalita stále na nejvyšší úrovni. Pro naše zákazníky chceme jen to nejlepší a ocenění Superbrands opět potvrdilo, že přesně to od nás dostanou!

Beáta Loffayová