TriggerPoint – účinný způsob, jak si ulevit od bolestí ze sedavého zaměstnání

TriggerPoint je značka zlepšující život, zaměřená na to, aby lidem umožnila pohybovat se a cítit se lépe. Navrhuje a vyvíjí inovativní masážní terapeutické nástroje, které napodobují dotek rukou terapeuta, aby se lidé všech věkových skupin a atletických schopností cítili co nejlépe, ať se nacházejí kdekoli. Ve fitku, doma, v kanceláři či na cestách.

1. Vibrační masážní válec TriggerPoint GRID VIBE

Úleva pro namáhané a ztuhlé svaly dostupnější než kdykoli předtím, kdekoli potřebuješ. GRID VIBE je masážní válec, který poskytuje kombinaci automasáže s využitím struktur GRID a vibrací pro podporu lepšího vymasírování partií a rychlejší regenerace.

Je nastaven na frekvenci 33 Hz, která je podle výzkumů nejefektivnější pro podporu výkonu a regenerace. Kombinace vibrací ve spojení s povrchem válce, který připomíná lidské prsty, je účinnější než klasické masážní válečky.

2. Masážní tyč TriggerPoint STK Contour

Automasážní tyč TriggerPoint dokáže díky své pružnosti a ohebnosti efektivně mačkat svaly v průběhu uvolňovacích a mobilizačních technik.

Její konstrukce je navržena tak, aby jednotlivá kolečka svaly obtékala a zmírňovala tak jejich bolest a urychlila zotavení ať už v důsledku tréninkové aktivity nebo ztuhlosti z práce. Její štíhlé rukojeti usnadňují ovládání tyče a vyvíjejí tlak na svalové uzly.

Masážní tyč STK Countour můžeš používat v sedě i ve stoje zejména na oblasti trapéz nebo dolních končetin a díky svým kompaktním rozměrům si ji zabalit sebou na cesty či do práce, váží pouhých 330 gramů.

3. Masážní pistole Impact Percussion Massage Gun

Masážní pistole IMPACT™ je navržena pro přípravu svalů, pomáhá regenerovat svaly rychleji před a po tréninku, poskytuje kontrolovatelnou a cílenou masáž hlubokých tkání se čtyřmi nastaveními rychlosti.

Byla vyvinuta s cílem poskytnout zákazníkům přesnou hloubkovou masáž tkání, tiše a pohodlně – vše za spotřebitelsky příznivou cenu as kvalitními materiály. Využiješ ji ale nejen v rámci tréninků, ale efektivně uvolní i svalstvo ztuhlé v důsledku dlouhodobého sezení či stání.

4. Váleček na chodidla Nano LTE

Dopřej si masáž chodidel, zatímco pracuješ na důležitých projektech. Dlouho v práci stojíš nebo tě naopak bolí nohy, kvůli sníženému průtoku krve během sezení? Inovativní pěnový váleček TriggerPoint Nano LTE speciálně navržen tak, aby dokázal zmírnit bolesti nohou.

Tvar rolleru NANO LTE poskytuje systematický přístup ke masírované části a tím zajišťuje průtok krve. Dej sbohem bolavým a oteklým nohám.

5. TRIGGERPOINT Acucurve Cane Masážní pomůcka

Vyřeš problémy se ztuhlou šíjí a krkem jednou provždy! Automasážní tyč TriggerPoint AcuCurve Cane je vybavena extra pevnou špičkou a dvojitou masážní koulí pro uvolnění svalů na krku, zádech, ramenech a dolní části těla. K atraktivitě této pomůcce jistě přidává i velmi příznivá cena.

6. Vibrační masážní válec - TRIGGERPOINT Charge Vibe

Charge Vibe pomáhá snižovat pocit bolesti a svaly se díky němu rychleji zotavují. Součástí kompaktního designu jsou zvýšené protichůdné křivky k replikaci účinných technik masáže ak urychlení regenerace po tréninku.

Válec kombinuje masážní povrch CHARGE™ a technologie různých vibrací, což přináší silný masážní stimul. Na trhu by si jen velmi těžko hledal válec s podobným efektem. Jeho vibrace jsou totiž precizně navrženy přímo fyzioterapeuty světové úrovně.

7. Masážní míček - TriggerPoint Grid Ball

GRID Ball je ideální pro každého, kdo hledá mírnou a cílenou masáž ke zmírnění bolesti a napětí svalů v těžko dostupných místech, jako jsou boky a ramena. Průměr 5 palců (12,7 cm) se zaměřuje na sevření těžko dostupných místech, jako jsou ramena a boky, na zmírnění bolesti svalů a zlepšení pohyblivosti.

GRID vzor podporuje zvýšený prietok krvi a kyslíka do svalov pre rýchle zotavenie svalov. Ľahká, prenosná a odolná penová masážna lopta je ideálnym spoločníkom na cesty.

8. Speciální péče pro drobné partie těla

Rozmasíruj bolavé dlaně či předloktí z neustálého psaní na klávesnici či klikání do myši. Inovativní pěnový váleček TriggerPoint Nano speciálně navržen tak, aby dokázal zmírnit drobné svalové bolesti a bolesti nohou. Tvar rolleru NANO poskytuje systematický přístup ke masírované části a tím zajišťuje průtok krve a lepší přísun živin přímo do tkání.