Hledáme nejlepší fitness dárek k Vánocům!

Vánoce už pomalu ale jistě klepou na dveře a abychom ti zjednodušili vybírání toho pravého fitness dárku, vytvořili jsme pro tebe jednoduchého průvodce, díky kterému potěšíš každého fitness nadšence!

Hledáme nejlepší fitness dárek pro ženu

Možnosti fitness dárků vhodných pro ženy je nepočítaně, od staré dobré klasiky jakou jsou proteinové tyčinky potěšíš ženy i stylovým sportovním oblečením, podložkou, či různými pomůckami na cvičení. Podívejme se spolu na dárky, které potěší přítelkyni či kamarádku, ale i mámu a klidně i babičku!

Tipy na fitness dárky pro mladé ženy

Ať už mluvíme o přítelkyni, kamarádce, nebo sestře, každou mladou fanynku fit životního stylu potěšíš doplňky výživy, stylovým sportovním oblečením či doplňky na cvičení. Zde jsou naše doporučení:

Do 245 Kč.

Oříškové proteinové pomazánky Weider ve dvou příchutích pro nerozhodné

Do 1220 Kč.

Fitness legíny pro cvičení, které krásně vyformují postavu!

Do 2 435 Kč.

Činky jednoručky na cvičení a zesílení

Tipy na fitness dárky pro ženy ve středním věku

Sháníš-li dárek pro svou maminku či manželku ve věku do cca 50 let, určitě se trefíš do černého s kvalitním kolagenem, podložkou na jógu či doplňky na cvičení s vlastní váhou!

Do 245 Kč.

Želé bonbóny na zdravé vlasy, pleť a nehty

Do 1220 Kč.

Podložka na cvíčení

Do 2 435 Kč.

Set na domácí cvičení s podložkou, fit míčem, TRX a gumou

Tipy na dárky pro fit seniorky

Ani v seniorském věku se nemusíme vzdát fit životního stylu. Maminkám po 60tce či babičkám určitě ulahodíš kloubní výživou, nebo gumami na cvičení a udržování základní kondice!

Do 245 Kč.

Odolná guma na cvičení se středním odporem

Do 1220 Kč.

Kloubní výživa nebo kolagen

Hledáme nejlepší fitness dárek pro muže

Při vybírání vánočních dárků jsou většinou muži poněkud problémový, možná to znáš – nikdy nic nechtějí, nic nepotřebují a tak dále. U mužů, kteří vedou zdravý životní styl a jsou fanoušky fitness, je však vybírání dárků náročné v jiném smyslu. Nabídka toho, co by je mohlo potěšit je tak široká, že je těžko vybrat. My jsme tento výběr udělali místo tebe a tak se podívej na naše tipy a rady na nejlepší fitness dárek pro muže!

Tipy na fitness dárky pro mladé muže

Pokud nevíš čím potěšit frajera, bratra nebo kamaráda možnosti jsou téměř neomezené. Od suplemetů jako kreatin či protein přes výbavu jeho domácího fitka až po jednoručky či ketllebelly...Fantazii se meze nekladou as naší nabídkou se určitě trefíš do černého!

Do 490 Kč.

Osvědčená klasika, která se vždy sejde a vždy potěší - kreatin nebo protein!

Do 1220 Kč.

Hrazda na strop pro aktivní domácí cvičení, nebo jako součást tvého domácího fitness!

Do 2 435 Kč.

Kettlebell je univerzální pomůcka, která se spol s činkami vždy sejde!

Tipy na fitness dárky pro muže ve středním věku

Ať už sháníš dárek pro otce, nebo manžela řekněme ve věku 45+, zkus ho překvapit například adaptogeny, které zlepší jeho výkonnost a navrátí mladickou energii. Pokud jsi spíše za klasiku, sáhni po pomůcce na cvičení či po masážních pomůckách na regeneraci.

Do 490 Kč.

Tribulus terrestris pro zvýšení hladin testosteronu a zlepšení výkonnosti

Do 1220 Kč.

Masážní válec na nejen po tréninkovou regeneraci

Do 2 435 Kč.

Boxovací pytel pro trénink rozvoje síly a vytrvalosti.

Speciální tipy pro každé domácí fitko!

U této kategorie dárků se již pohybujeme v jiných cenových kategoriích, využitelností a kvalitou se však taková koupě určitě vyplatí! Zde jsou naše tipy na speciální dárky:

Do 48 700 Kč.

Veslařský trenažér s dotykovou obrazovkou

Do 121 700 Kč.

Běžecký pás

Tak to jsou naše tipy na ty nejlepší fitness dárky pod stromeček. Věříme, že s nimi potěšíš každého fitness nadšence! Pokud sis přece jen nenašel to své, naši celou nabídku si můžeš prohlédnout na www.fitplus.cz

Beáta Loffayová