🛡️ Posilněte svou imunitu! Vyberte si doplňky stravy pro posílení imunity ZDE.

PRAMA - revoluční koncept ve světě fitness!

  • Inspirace

Že jsi ještě neslyšel o konceptu PRAMA? Jedná se o jedinečný a úplně jiný koncept tréninků ve světě fitness, než je ten, na který si zvyklý. Pokud jsi fanoušek inovaci, efektivního a přitom zábavného tréninku pro všechny čti dál!

PRAMA - revoluční koncept ve světě fitness!

Co je PRAMA?

PRAMA je na Slovensku a v Česku zcela nový, revoluční koncept. Tréninky se systémem PRAMA jsou zaběhlé a mimořádně populární například v Německu, Nizozemsku či Spojeném království. Úspěch však zaznamenali iv Austrálii či Latinské Americe. Dnes tuto metodu můžeme přivítat už iu nás a garantujeme vám, že určitě nebudete litovat!

PRAMA je jedinečný a revoluční tréninkový koncept vhodný pro každé moderní fitko. PRAMA je metoda interaktivního kruhového tréninku řízeného softwarem a je výjimečná tím, že při trénincích propojuje nejen zábavný a efektivní trénink, při kterém nejsou zapotřebí žádné kardio ani silové pomůcky, ale také hudbu, světelné efekty či aktivitu senzorů v podlaze a stěnách. Díky této kombinaci vzniká zábavný a efektivní tréninkový zážitek oblíbený mezi cvičenci po celém světě.

Jak PRAMA funguje?

PRAMA je koncept řízený inteligentním softwarem. Díky senzorům umístěným ve stěnách a na podlaze dokáže vytvořit v prostoru různých rozměrů takříkajíc hřiště, nebo stanoviště, na kterých cvičenci zažijí efektivní trénink, který nabízí maximální zážitek z pohybu a gamifikace. Software propojuje interaktivní tréninkové plochy vypracované přesně pro potřebu vašich tréninkových prostor s hudbou a světelnými efekty do obrovské palety různých tréninků. Knihovna PRAMA obsahuje více než 2800 tréninků a proto nehrozí, že by uživatele omrzela!

praama.jpg

Pro koho je PRAMA vhodná?

PRAMA je díky široké paletě tréninků vhodná naprosto pro každého. Oblíbí si ho cvičenci a cvičenkině každé věkové kategorie a každé úrovně kondice. Ať už preferuješ kondiční trénink, trénink zaměřený na sílu, energii, nebo spíše jógu či pilates, každý si najde své. PRAMA disponuje robustní knihovnou, která poskytuje kruhový trénink pro trénování síly, agility, reakce a koordinace HIIT. Obsahuje 7 základních okruhů a více než 2800 tréninků. Okruh PRAMA ENERGY je vysoce intenzivní kardiovaskulární program zaměřený na vysoce kalorické spalování. Okruh PRAMA STRONG je zaměřen na přírůstek a tvarování svalstva. PRAMA ATHLETIC zlepšuje sílu, rychlost, obratnost a funkční pohyby. PRAMA FLOW je kombinací jógy a pilatesu. Populární je také program PRAMA FIGHT, který obsahuje základní prvky kickboxu. PRAMA poskytuje i program pro rodiny s dětmi, při kterém se zabaví děti každé věkové kategorie a zároveň umožní každé rodině vychutnat si kvalitní čas se svými blízkými. Posledním programem je PRAMA ACTIVE – ideální pro lidi starší 60 let. Svými tréninky se přizpůsobují různým fyzickým možnostem cvičence a napomáhají k nabytí kondice.

praaama.jpg

Proč se PRAMA vyplatí?

PRAMA fitness je díky svému celosvětovému úspěchu vynikající investicí. Podle případových studií ze zemí a fitness center kde již PRAMA láme rekordy je investice do tohoto fitness modelu více než výhodná. Při správném nastavení poskytuje neuvěřitelně krátkou návratnost investic – do 3 – 6 měsíců a také dlouhodobou loajalitu členů. Navíc jediné co je potřeba z vaší strany je volný prostor alespoň 40 m2. Náš tým vám rád pomůže se všemi aspekty od výběru optimálních zařízení, přes finanční analýzy až po designérské služby, servis a zaškolení personálu.

33976601782_a8af78cc17_o.jpg

Množství dalších výhod

Kromě toho, že je PRAMA fitness po celém světě mimořádně populární, vyplatí se iz hlediska minimálních nákladů na prostorové či technické vybavení. Další nespornou výhodou je i nenáročnost co se týče personálního zabezpečení. Díky inteligentnímu softwaru není potřeba trenéra, který by musel vypracovávat tréninkové plány, nebo se aktivně zapojovat do procesu tréninku. PRAMA fitness dokáže sama sestavit a vést trénink, který cvičence nejen zaujme, ale také přinutí vrátit se. Trenér má při tomto výjimečném konceptu spíše motivační roli. Může cvičence podpořit a motivovat i když koncept PRAMA zvládne hravě splnit i tyto úkoly.

Pokud stále uvažujete, zda je PRAMA fitness vhodné i pro vás, dále už neváhejte. Čísla z celého světa mluví jasně. Tento revoluční koncept má nejen velmi rychlou a vysokou návratnost. Je nenáročná na provozování či obsluhu a vaše fitness díky tomuto systému získá nejen na popularitě, ale dopomůže ik loajalitě vašich návštěvníků!

Beáta Loffayová

Naše další webové stránky

Od roku 1992 přinášíme novinky ze světa fitness, kulturistiky a zdravého životního stylu.

Navštivte

Každoročně motivujeme a vyhlašujeme soutěž Do formy s Muscle&Fitness.

Navštivte

Revoluční skupinový trénink kombinující hudbu, světla a senzory do interaktivního a motivujícího zážitku.

Navštivte

Souhlas se zpracováním cookies

Abychom mohli náš web vylepšovat, potřebujeme si o návštěvnícíh ukládat soubory Cookies.
Zakázat vše
Povolit vše