🛡️ Posilněte svou imunitu! Vyberte si doplňky stravy pro posílení imunity ZDE.

Crossfit – pomůcky pro maximální zážitek z tréninku

  • Trénink

O crossfitu si už určitě slyšel. Jedná se o mimořádně efektivní trénink, který kombinuje intenzivní a intervalové cvičení spolu se silovým tréninkem, vzpíráním, ale obsahuje také prvky gymnastiky a dalších cvičení. Crossfit sám o sobě je mimořádně intenzivní aktivita. Díky kvalitním pomůckám si ovšem dokážeš svůj trénink ještě více vychutnat a maximalizovat svůj výkon. Pojďme se spolu podívat na nejoblíbenější Crossfit pomůcky!

Crossfit – pomůcky pro maximální zážitek z tréninku

1. Fitness rukavice

Možná si ještě pamatuješ na ty časy, kdy rukavice do fitka nenosil skoro nikdo a pokud se náhodou na nějakém sportovci vyskytli všichni jen kroutili hlavami co je to za módní výstřelek. S rozmachem vysoce intenzivních kruhových tréninků se však fitness ochranné rukavice rychle dostaly do povědomí a my se vůbec nedivíme. Nejen při crossfitu je pokožka na dlaních namáhána. Střídání různých činek a ploch při klikách či angličácích dává pokožce na rukou zabrat, a proto nechceš-li mít drsné a mozolnaté ruce, rukavice určitě stojí za zvážení. Další výhodou rukavic je to, že pokud jsou vyrobeny z kvalitního materiálu zabrání klouzání při úchopu na hrazdách. Na rozdíl od tejpů rukavice chrání celé dlaně a mohou tak sloužit i jako účinná pomůcka při šplhání.

_KEYNOTE_BRANDING TEMPLATE 1200x1200 px .007.png

Při výběru rukavic doporučujeme nešetřit a zaměřit se hlavně na kvalitu. Z dostupné nabídky mezi nejkvalitnější fitness rukavice patří jistě rukavice od značky Harbinger!

2. Opasek na cvičení

Další populární a účinnou pomůckou na cvičení crossfitu ocení i fanoušci silového tréninku nebo vzpírání. Mluvíme o opascích na cvičení. Opasky na cvičení jsou nápomocné hlavně při zvedání těžkých břemen – při mrtvém tahu či při těžkých dřepech. Tyto fitness opasky mají hlavně ochrannou funkci a při zvedání zátěže chrání hlavně páteř a břicho. Podporují také správné držení těla a provedení techniky. Opasky od Harbinger jsou ergonomicky tvarované, takže se přizpůsobí tvaru křížové oblasti a působí tak jako přirozená opora pro namáhající se svaly. Správný výběr opasku snadno sedí a v pohybu vůbec nebrání. Nošení opasků může být v některých případech dokonce nezbytné. U sportovců, kteří v minulosti překonali úraz či zranění střední části těla – hlavně zad či břicha (například hernie) jsou fitness pásky naprostou nezbytností. Harbinger opasky jsou vyráběny z vysoce kvalitních materiálů. Na výběr jsou pásky kožené nebo nylonové v různých šířkách, zapínání a rozměrech. Z jejich nabídky, kterou najdeš na našem eshopu fitplus.cz si každý správný fitnessák vybere opasek přesně pro něj.

_KEYNOTE_BRANDING TEMPLATE 1200x1200 px .004.png

3. Bandáže na zápěstí

Crossfit a kruhové tréninky celkově patří ke sportům, při kterých zatěžuješ zápěstí. Kliky, angličáky či cviky při kterých držíš hmotnost svého těla rukama dávají zápěstem zabrat a proto jistě oceníš kvalitní bandáže na zápěstí. Bandáže od Harbinger jsou vyráběny z kvalitních a pevných materiálů a tvému zápěstí tak poskytnou potřebnou stabilitu a ochrání tě před přetížením zápěstí!

_KEYNOTE_BRANDING TEMPLATE 1200x1200 px .015.png

4. Trhačky

Že jsi ještě o trhačkách nikdy neslyšel? Trhačky jsou populární fitness pomůcky, které usnadňují zvedání těžkých vah. Trhačky jsou vlastně pásy vyrobeny z látky, nebo kůže. Tím, že se trhačky správně upevní, se svaly vzpěrače napnou a zvedá tak činku s větší lehkostí. Kvalitní trhačky - jsou-li správně používány efektivně pomohou při nabírání síly a svalové hmoty. Značka Harbinger vyrábí různé druhy trhaček, přičemž nejoblíbenější jsou trhačky se smyčkou, háky a tvz. Olympijské trhačky. Pokud jsi fanoušek silového tréninku a zvedání těžkých vah trhačky ti určitě doporučujeme!

_KEYNOTE_BRANDING TEMPLATE 1200x1200 px .016.png

5. Zátěžová vesta

Zátěžové vesty jsou spíše záležitostí zkušených sportovců. Pokročilým fitnessákům nemusí stačit jejich vlastní váha, a proto je pro ně zátěžová vesta jako stvořená. Kvalitní vesty značky Harbinger obsahují vyjímatelná závaží, aby sis mohl zátěž sám regulovat podle potřeby. Pomocí vesty můžeš svůj trénink maximalizovat hlavně při cvicích jako jsou angličáky, shyby, kliky, ale pomůže i při sprintech. Trénink s vestou pomáhá účinně a efektivně budovat sílu, vytrvalost a také hluboké vrstvy vnitřního svalstva. Pokud trénuješ na soutěž, nebo na konkrétní výkon vestu ti určitě doporučujeme. Při pravidelném tréninku například sprintů po složení vesty předvedeš mnohem lepší výkon, protože se budeš cítit hladký jako pírko! Vesty od značky Harbinger jsou navíc vyrobeny z vysoce kvalitních materiálů a díky svému unikátnímu tvaru padnou jako ulité na jakoukoli postavu!

Harbinger AB Carver Pro kolečko na břicho
Harbinger Harbinger AB Carver Pro kolečko na břicho
1 220 Kč
1 222 Kč
Vyprodané / Na objednávku

Značka Harbinger je v současnosti nejuznávanější značkou ve světě fitness doplňků. Na eshopu fitplus.cz najdeš široký sortiment od značky Harbinger!

Beáta Loffayová

Naše další webové stránky

Od roku 1992 přinášíme novinky ze světa fitness, kulturistiky a zdravého životního stylu.

Navštivte

Každoročně motivujeme a vyhlašujeme soutěž Do formy s Muscle&Fitness.

Navštivte

Revoluční skupinový trénink kombinující hudbu, světla a senzory do interaktivního a motivujícího zážitku.

Navštivte

Souhlas se zpracováním cookies

Abychom mohli náš web vylepšovat, potřebujeme si o návštěvnícíh ukládat soubory Cookies.
Zakázat vše
Povolit vše